joombig banner rotation images

Menu

Prezydent Mariola Czechowska nagrodziła stypendiami utalentowanych bełchatowskich sportowców. Na ten cel z budżetu miasta zostało przeznaczonych 40 tys. zł.

Stypendia

O stypendium sportowe Miasta Bełchatowa może ubiegać się osoba, która reprezentuje bełchatowski klub sportowy oraz spełnia kryterium wynikowe określone w regulaminie: był uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Pucharu Świata lub Pucharu Europy, jest medalistą Mistrzostw Polski, osiągnął wynik na poziomie odpowiedniej do kategorii wiekowej klasy sportowej w grach zespołowych w kategoriach wiekowych junior i młodszych został powołany do kadry narodowej.

 

Nagrody

Każdego roku prezydent Miasta Bełchatowa przyznaje także nagrody pieniężne i wyróżnienia dla trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej (regulamin poniżej).

Osoby, które chciałby ubiegać się o stypendium sportowe powinny do 10 października każdego roku złożyć w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu odpowiedni wniosek. Wzór wniosku można pobrać z załącznika.

Attachments:
Download this file (WNIOSEK - Stypendia sportowe 2015.pdf)WNIOSEK - Stypendia sportowe 2015.pdf[ ]2163 kB