joombig banner rotation images

Menu

Jeszcze przed wakacjami powstanie oficjalny portal turystyczny Bełchatowa. Pod adresem www.visit.belchatow.pl znaleźć będzie można informacje o atrakcjach, ciekawych miejscach, zabytkach i wydarzeniach. Centrum Informacji Turystycznej zachęca wszystkich przedsiębiorców do tworzenia bazy noclegowej i gastronomicznej.

 

Internetowy, oficjalny portal turystyczny Bełchatowa opracowuje Centrum Informacji Turystycznej w Bełchatowie (jednostka urzędu miasta). Jak mówi Katarzyna Źródelna, koordynator CIT w Bełchatowie, strona www.visit.belchatow.pl ma być gotowa w czerwcu. Tworzona jest przede wszystkim z myślą o turystach, ale CIT liczy, że będzie interesująca także dla mieszkańców.

 

Visit.belchatow.pl przede wszystkim będzie zawierać wiadomości o tym, co w Bełchatowie warto zobaczyć – zabytkach, ciekawych miejscach, wydarzeniach. Turysta znajdzie też ciekawostki o mieście i przydatne informacje, np. o parkingach czy postojach taxi. Ważną częścią witryny będzie baza gastronomiczna i hotelowa. CIT jest w trakcie jej tworzenia i zachęca puby, restauracje, hotele, obiekty sportowe do budowania bazy.

 

- Zapraszamy bełchatowskich przedsiębiorców, oferujących usługi gastronomiczne, noclegowe, rozrywkowe, do przysyłania ofert. Zostaną one bezpłatnego umieszczone na portalu www.visit.belchatow.pl. Dzięki temu strona będzie nie tylko promować miasto, ale także przedsiębiorców – mówi Katarzyna Źródelna.

 

CIT prosi przedsiębiorców (osoba prawną lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą), którzy chcieliby znaleźć się w bazie, o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji zawierających:

- nazwę miejsca oraz dane podmiotu zgłaszającego
- opis (max. 2000 znaków)
- informacje ogólne (www, telefon, e-mail, profil Facebook, godz. otwarcia)
- informacje dodatkowe (dostęp dla niepełnosprawnych, wifi, udogodnienia dla dzieci, miejsca parkingowe)
- przynajmniej 4 zdjęcia w dużej rozdzielczości wraz z informacją o posiadaniu praw autorskich ( wielkość mniejszego boku zdjęcia powinna mieć ponad 2000 px).
- zapis
„Akceptuję poniższe zasady :
Umieszczanie ofert na portalu www.visit.belchatow.pl jest bezpłatne.
Kolejność umieszczania ofert będzie w porządku alfabetycznym.
Zbiór ofert jest otwarty i podlega stałej aktualizacji.
Centrum Informacji Turystycznej zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji lub usunięcia opublikowanej wcześniej oferty, w szczególności w przypadku stwierdzenia, że dane zamieszczone w niej są nieprawdziwe.
Centrum Informacji Turystycznej zastrzega sobie prawo do redagowania oraz modyfikowania ofert.”

 

W razie pytań zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej ul. Kościuszki 15, w godz.: poniedziałek 9.30 – 15, wtorek – sobota 9.30 – 16.30. Tel. 44 733 51 35

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018