joombig banner rotation images

Menu

Kolejna udana akcja bełchatowskiej Straży Miejskiej. Dzięki szybkiej interwencji strażnicy uratowali życie 33-letniemu mężczyźnie.

 

W sobotę, 8 kwietnia, ok. godz. 15:30 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał wiadomość z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, że poszukiwany jest 33-letni bełchatowianin, który ma myśli samobójcze. Strażnicy od razu zaczęli patrolować okolice. Po ok. 30 minutach udało się im odnaleźć w lasach przy ul. Ludwikowskiej mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. Poszukiwany chował się w szałasie zrobionym z gałęzi, miał przy sobie nóż. Mundurowi zabezpieczyli narzędzie, po czym bezpiecznie odwieźli bełchatowianina na komendę policji.

 

- Prawdopodobnie, to właśnie dzięki sprawnie i wzorowo przeprowadzonej interwencji, udało się uratować życie 33-latkowi. Natychmiast po otrzymaniu informacji od dyżurnego policji strażnicy rozpoczęli patrolowanie okolicy. 30 minut, jakie strażnicy potrzebowali na namierzenie bełchatowianina to naprawdę krótki czas – podsumowuje Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie.

 

AD-A

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018