joombig banner rotation images

Menu

Bełchatowscy strażnicy miejscy po raz kolejny udowodnili, że nie tylko wypisują mandaty za złe parkowanie, ale często wyłapują przestępców czy kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

 

W sobotę, 10 czerwca, zatrzymali na ul. Słowackiego nietrzeźwego 23-latka, który prowadził samochód marki Renault mając 0.37 promila alkoholu we krwi. Dzień później, w sobotę, około godz. 23.10, strażnicy zauważyli, że kierowca samochodu marki Fiat ma trudności ze skręceniem z ul. Wojska Polskiego w ul. Edwardów i w ostatniej chwili uniknął wjechania w sygnalizator świetlny. Kiedy auto zatrzymało się, strażnicy podeszli i wyjęli kluczyki ze stacyjki. Okazało się, że za kierowcnicą siedzi kobieta, a na tylnym siedzeniu jest dwójka dzieci w wieku około półtora roku. Strażnicy na miejsce wezwali poatrol policji. Podczas prowadzonych czynności cały czas zajmowali się dziećmi pijanej kobiety.

 

Natomiast wczoraj, 12 czerwca, podczas patrolowania osiedla Ludwików strażnicy miejscy zauważyli, że dwóch mężczyzn w samochodzie marki Renault na ich widok zaczęło w pośpiechu chować coś pod siedzeniami. Kiedy postanowili to sprawdzić, odkryli, że na podłodze auta leżą okopcone fifki i foliowa torebka z zielonym suszem. Po nabraniu podejrzeń o to, że mężczyźni są pod wpływem narkotyków lub innych środków odurzających, wezwali na miejsce policję.

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2017