joombig banner rotation images

Menu

Młodsza strażnik Jagoda Nieborak na państwowym egzaminie na strażników miejskich uzyskała jeden z najlepszych wyników w historii: 4,80 w skali od 0 do 5. Podczas trzydniowego egzaminu sprawdzano jej wiedzę z zakresu zadań, obowiązków i uprawnień Straży Miejskiej a także umiejętności z technik i taktyki interwencyjnej. - Cieszę się, że mogłam wykazać się swoją wiedzą i wierzę, że będę mogła ją wykorzystać w służbie mieszkańców - mówi strażniczka.

 

Gratulacje dzielnej strażniczce przekazała prezydent Mariola Czechowska. - Gratuluję wspaniałych wyników i życzę spokojnej służby.


Mł. str. Jagoda Nieborak służy w bełchatowskiej Straży Miejskiej od sierpnia 2016 roku. Najpierw jako stażystka, a od lutego jako pełnoprawny strażnik.

 

- Inwestujemy w ludzi aktywnych, zaangażowanych i posiadających dużą wiedzę - podkreśla Komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie, Piotr Barasiński. Mł.str. Jagoda Nieborak dodatkowo kształci się na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach (filia w Piotrkowie Trybunalskim) na kierunku "Bezpieczeństwo Narodowe".

AP

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2017