joombig banner rotation images

Menu

Na placu Narutowicza królowała energia, nauka i zabawa. Wszystko za sprawą Re:Aktora, który gościł w centrum 18 czerwca. Dzieci i dorośli nie mogli narzekać na nudę.

 

 

Główną atrakcją festiwalu było plenerowe przedstawienie ,,Alicja w krainie czarów”. W trzech odsłonach, barwnie przebrani aktorzy opowiedzieli o przyjaźni, podróżach, marzeniach i poszukiwaniu samego siebie. Pomogły im w tym gigantyczne rekwizyty i postaci. W interaktywnym przedstawieniu udział wzięli także widzowie – chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.

 

Dużym zainteresowaniem cieszył się także Park Edukacyjny Interakcje, gdzie można było samodzielnie poeksperymentować. Była wielkoformatowa gra w statki, głuchy telefon bez prądu, magnetyczne rybki, urządzenie do wytwarzania ogromnego wiru wodnego. Kolejną atrakcją parku był eko-dom. To właśnie w nim można było sprawdzić, czy nasze codzienne działania są ekologiczne. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych. Dobrą zabawę zapewniło im Sensoryczne Przedszkole a w nim basen z kulkami, edukacyjnymi zabawkami i namiotami tipi.

 

Festiwal Re:Aktor to także konkursy i szereg niespodzianek. Na mieszkańców czekała też strefa food trucków, gdzie można było się posilić i chwilę odpocząć.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2017