joombig banner rotation images

Menu

Kierowco - pokaż, że jesteś z Bełchatowa! Miasto przygotowało wakacyjną niespodziankę dla bełchatowskich kierowców! W Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Kościuszki 15 można odebrać darmową naklejkę na tablicę rejestracyjną z logiem miasta.

 

 

 

Naklejki na tablice rejestracyjne miasto przygotowało specjalnie na wakacje. Lipiec i sierpień to czas wyjazdów - tych bliższych i dalszych. To świetna okazja do promocji Bełchatowa w Polsce i za granicą, ale nie tylko. Dzięki naklejkom kierowcy mogą pokazać, że identyfikują się ze swoim miastem i są dumni z tego, gdzie mieszkają.

 

Naklejki mają za zadanie także wspieranie lokalnej tożsamości i większej identyfikacji z Bełchatowem. Na naklejkach obok logotypu miasta umieszczone są również hasła: „Tylko dobre re:akcje” lub „Wybrałem /-am Bełchatów. Polecam”.

 

Wszystkich bełchatowskich kierowców zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Jak to zrobić? Wystarczy przyjść do Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Kościuszki 15 i odebrać darmową zaklejkę. Potem umieścić ją na dolnej ramce tablicy – w miejscu, gdzie zwykle reklamują się komisy, stacje obsługi czy salony samochodowe i gotowe. Naklejki rozdajemy do 31 sierpnia chyba, że wcześniej wyczerpią się zapasy. Czekamy na Was!

AP, AR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018