joombig banner rotation images

Menu

Warsztaty terapeutyczne dla osób uzależnionych od alkoholu organizuje Fundacja Rozwój – Lepsza Przyszłość. Będą też zajęcia dla osób współuzależnionych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, m.in. dzięki dofinansowaniu z miasta.

 

Warsztaty skierowane są wyłącznie do bełchatowian. W pierwszej kolejności odbędą się te dla osób uzależnionych. Zaplanowane są na weekend 8-9 lipca w Poradni Leczenia Uzależnień przy ul. Opalowej 9 w Bełchatowie w godz. 9:00 – 19:00. Podczas spotkań uczestnicy porozmawiają m.in. o poczuciu wartości, radzeniu sobie ze złością i stresem. Zastanowią się także, jak poprawić komunikację w swojej rodzinie. Wszystko po to, aby wyjść z nałogu.

 

Organizatorzy proszą, aby zainteresowane osoby skontaktowały się z nimi telefonicznie – pod numerem: 513 936 211. Warsztaty skierowane są wyłącznie do bełchatowian.

 

22 lipca, również w poradni na os. Binków, spotkają się osoby współuzależnione. Mowa m.in. o małżonkach, dzieciach, rodzeństwie i innych z najbliższego otoczenia. Spotkaniu będzie towarzyszyć hasło „Nowa szansa”, uczestnicy porozmawiają zaś m.in. o tym czym jest alkoholizm i współuzależnienie, jak radzić sobie z tą sytuacją, co robić aby motywować do wyjścia z nałogu.

 

I w tym przypadku fundacja prosi o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu – zapisy pod numerem teflonu: 502 730 508. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10:00.  

 

AD-A

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018