joombig banner rotation images

Menu

Miasto przygotowało wyjątkowe wydarzenie dla najstarszych bełchatowian. 10 września w Parku Olszewskich odbędzie się Bełchatowska Biesiada Seniorów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół disco polo Voyager.

 

Swoje święto będą mieć bełchatowscy seniorzy.  To właśnie z myślą o nich prezydent Mariola Czechowska przygotowała specjalną biesiadę. Będzie ona okazją, aby spotkać się w swoim gronie a także posłuchać muzyki i skorzystać z przygotowanych atrakcji. A ich nie zabraknie. Od godz. 16:00 na scenie w Parku Olszewskich będą się prezentować bełchatowskie chóry: „Pasjonata” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, „Promienie Bełchatowa” oraz „Ale Babki”. Później dla seniorów zagra Kapela z Drużbic. Będzie też koncert grupy „Śląskie Trio Piotra Szefera”. Na koniec nie lada gratka. Specjalnie dla bełchatowian zagra Voyager. Zespół disco polo znany jest z takich hitów jak „Polskie dziewczyny”, „Każdy dzień”, „Marianna” czy „Najpiękniejsza”.

 

Podczas Bełchatowskiej Biesiadzie Seniorów będą też atrakcje towarzyszące. Mowa o stoiskach wystawienniczych, cateringu plenerowym czy punktu informacyjnego o Bełchatowskiej Karcie Rodziny. Każdy chętny będzie mógł także skorzystać pod okiem instruktora z bloku sportowo-rekreacyjnego. Dodatkowo panie w wieku 50-69 lat będą mogły bezpłatnie wykonać mammografię. Szczegóły na ten temat TUTAJ.

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018