joombig banner rotation images

Menu

Najnowsze narzędzia i rozwiązania promowania firmy w internecie można poznać na bezpłatnych warsztatach "Internetowe Rewolucje Google". Szkolenie odbędzie się w najbliższą środę, 27 września o godz. 10.00 w Bełchatowsko-Kleszczowskim Parku Przemysłowo Technologicznym przy ul. Ciepłowniczej 5.


Udział w warsztatach mogą wziąć wszyscy przedstębiorcy - program przeznaczony jest zarówno dla firm prowadzących działalność, jak i dla debiutantów, poszukujących wsparcia przy starcie w biznesie.


Uczestnicy uzyskają wiedzę z zakresu e- marketingu, aktualnych trendów oraz strategii obecności w sieci. Przedmiotem dyskusji będzie wykorzystanie w pełni potencjału wyszukiwarki GoogleTM, komunikacji w Internecie, e-mailing, e-PR. Przedsiębiorcy dowiedzą się także, które elementu e-marketingu pasują najlepiej do profilu prowadzonej przez nich firmy, jak skutecznie prowadzić działania promocyjne w Internecie i dlaczego warto mierzyć ich efekty.


Plan szkolenia

 

  •     Daj się znaleźć tym, którzy Cię szukają!
  •     Bądź dostępny dla użytkowników lokalnych.
  •     Czy pamiętasz o użytkownikach mobilnych?
  •     Pamiętaj, że liczy się szybkość!
  •     Social Media – co , gdzie i kiedy?
  •     Bezpłatne strony od Google
  •     Czy analizujesz to co robisz?
  •     Jeśli myślisz o eksporcie.
  •     Gdzie zdobywać wiedzę?


Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ. Zgłoszenia na spotkanie można przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 września 2017 r.
Warsztaty są organizowane przez Centrum Innowacji Biznesowej i Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców.


 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018