joombig banner rotation images

Menu

Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie łódzkim - konkursTwoja ulubiona trasa rowerowa w województwie łódzkim – to konkurs skierowany do miłośników rowerowych wycieczek. Aby wziąć w nim udział, należy stworzyć pracę na temat atrakcyjnej, zdaniem autora, trasy dla miłośników dwóch kółek. Termin nadsyłania prac upływa 1 czerwca, na autorów dwóch najciekawszych czekają nagrody pieniężne.

 

Ponad 2 tys. kilometrów szlaków rowerowych czeka na turystów w województwie łódzkim. Który z nich jest najciekawszy? Dowiemy się niebawem, bowiem startuje pierwsza edycja konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie łódzkim”. Aby zdobyć 1000 zł ( I miejsce) lub 500 zł (II miejsce) należy przygotować pracę o wybranej trasie. W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa. Co ważne, oceniania będzie nie sama trasa, ale atrakcyjność jej przedstawienia. Termin nadsyłania prac mija 1 czerwca 2018 roku.


Forma pracy:


•    mapa + opis
•    tekst do dwóch stron A4, w formacie .doc lub .pdf
•    zdjęcia lub materiał filmowy (Twojego autorstwa)


Zasady:


1. Konkurs skierowany jest do mieszkańców woj. łódzkiego w wieku od 15 do 115 lat :)
2. Zaproponowana trasa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa łódzkiego.
3. Konkurs nie ogranicza się tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych! Tematem pracy może być dowolna, ulubiona trasa.
4. Praca może być napisana w języku polskim lub angielskim.


SUMA NAGRÓD 1500 zł


I miejsce: 1000 zł
II miejsce: 500 zł

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać swoją pracę na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Temat maila: Moja trasa rowerowa.
Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.p lub http://clicktrans.com/blog w celu promocji trasy w Polsce i za granicą. Termin nadsyłania prac mija 1 czerwca 2018 r.


Więcej szczegółów i regulamin pod adresem: http://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-lodzkie


Przygotowując pracę, można wybierać chociażby spośród ponad 20 tras rowerowych wokół Bełchatowa. Ich długość (od 25 do 100 km), jak również różnorodność terenu powodują, że każdy z pewnością znajdzie odpowiednią dla siebie. Warto także przypomnieć, że w Bełchatowie jest obecnie ponad 26 km dróg rowerowych oraz ciągów pieszo - rowerowych, które połączone są z leśnymi ścieżkami rowerowymi. Ścieżki leśne mają postać dwóch pętli, o długościach 4 km i 10 km. W tym roku powstaną kolejne odcinki dróg do dyspozycji rowerzystów. W pierwszej połowie maja zostanie ogłoszony przetarg na budowę ciągu pieszo-rowerowego na ul. Cegielnianej od Pabianickiej do Piłsudskiego.

 

Prace można nadsyłać do 1 czerwca

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018