joombig banner rotation images

Menu

Utrudnienia w parkowaniu na Targowisku Miejskim Na klientów i handlowców, zwłaszcza tych, którzy korzystają z parkingu przy Targowisku Miejskim czekają utrudnienia. Trwa budowa ulicy Kopeckiego, a roboty prowadzone są właśnie na parkingu targowiska. 

 

Problem z parkowaniem potrwa przez dwa najbliższe miesiące. Do 3 czerwca parking będzie dostępny, ale z mocno ograniczoną liczbą miejsc postojowych. Z kolei od 4 czerwca do 15 lipca zostanie wprowadzony całkowity zakaz wjazdu. Dlatego zarządca - Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej apeluje, aby swoje auta klienci i handlowcy zostawiali w pobliżu targu.

 

Utrudnienia spowodowane są pracami przy budowie ulicy Kopeckiego. Dzięki drodze, która właśnie powstaje, będzie można dojechać do Targowiska Miejskiego także od ulicy Armii Krajowej. Co z pewnością rozładuje ruch na Wojska Polskiego.

 

Drogowcy mają do przebudowy ponad 700 metrowy odcinek ulicy Kopeckiego. Właśnie budowana jest infrastruktura techniczna, to znaczy sieć wodociągowa i  kanalizacja sanitarna. W ramach inwestycji będzie też wykonana linia energetyczna i oczywiście nawierzchnia. Wszystko będzie kosztować miasto blisko 2,5 mln zł.

 

Ulicą Kopeckiego kierowcy pojadą pod koniec września.  

 

 

AD-A

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018