joombig banner rotation images

Menu

Motocykliści spotkają się na Wawrzkowiźnie Czterdzieste urodziny świętuje Polski Ruch Motocyklowy. Zaplanowane są trzydniowe obchody, które startują już 15 czerwca na Wawrzkowiźnie. W programie jest wiele atrakcji, a wśród nich koncerty gwiazd rocka. Jubileuszu honorowym patronatem objęła prezydent Mariola Czechowska. 

 

Na imprezie spotkają się motocykliści nie tylko z Polski, ale także z Czech, Ukrainy czy Obwodu Kaliningradzkiego. Organizatorzy szacują, że w sumie na Wawrzkowiźnie  może się bawić nawet kilka tysięcy osób. Amatorzy jednośladów przyjadą w piątek, 15 czerwca. Pierwszy koncert rozpocznie się już o godz. 20:00. Najpierw zagra punk-rockowy zespół Podróbka, a zaraz po nim – o 21:30 zagra legenda polskiego punku Farben Lehre. W planach jest także dyskoteka pod niebem, która ma wystartować około 23:30.

 

W sobotę, na godz. 12:00 zaplanowane są oficjalne uroczystości jubileuszowe. To właśnie podczas nich zagra orkiestra Pipes & Drums, która z pewnością uraczy gości pokazem gry na szkockich dudach. Od 16:30 ruszy motocyklowa zabawa, czyli różnorodne konkursy, a także zawody strongman, rzut oponą motocyklową czy bieg ze związanymi nogami.  Od 19:30 ponownie zagra muzyka. Najpierw publiczność będzie bawić Coral Cover Badn ze swoimi polskimi rockowymi numerami, o 21:30 na scenę wyjdzie Jary Oddział Zamknięty, a o 23:00 grupa Proletaryat. Z kolei na nadzielę zaplanowane jest tylko oficjalne zakończenie jubileuszu.

 

Polski Ruch Motocyklowy świętuje czterdzieste urodziny

 

AD-A

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019