joombig banner rotation images

Menu

W schronisku czeka ponad 200 psówGacuś, Max, Sprinter i Chlebuś razem ze swoimi kolegami i koleżankami z bełchatowskiego schroniska czekają na nowy dom. Do 7 lipca można adoptować zwierzaka za symboliczną złotówkę.

 

Jak mówią pracownicy bełchatowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, przygarniając psa lub kota ze schroniska, nie tylko dajemy mu szansę na nowe życie w kochającym domu, ale także zyskujemy najwierniejszego przyjaciela. -  Bełchatowianie najczęściej pytają o szczenięta, a psy dorosłe to przecież zdecydowanie mniej kłopotów dla przyszłego właściciela. Dorosły pies jest ułożony, często już nauczony czystości i nie wymaga tyle nauki, co szczeniak – tłumaczy jeden z opiekunów. - Nasze zwierzaki są wyjątkowe, niepowtarzalne i co najważniejsze, mają wiele do zaoferowania.


Przy ul. Zdzieszulickiej na swój nowy dom czeka 239 psów (224 dorosłe, 9 szczeniąt) oraz 36 kotów (26 dorosłych, 10 kociąt). Zwierzaki są zaszczepione, odrobaczone i odpchlone. Ponadto czworonogi wydawane do adopcji są zaczipowane (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiadają aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek zwierzęcia na to pozwala, poddawane jest ono zabiegowi sterylizacji. Wizytówki wszystkich znajdziecie na stronie schroniska TUTAJ.


Proces adopcyjny nie jest skomplikowany. Wystarczy przyjść do schroniska z dowodem osobistym, wybrać odpowiednie dla siebie zwierzę, podpisać zobowiązanie adopcyjne i uiścić opłatę, a ta do 7 lipca wynosi 1 zł+VAT, czyli 1,23 zł. Szczegółowe informacje o adopcji można uzyskać w schronisku lub pod numerem telefonu 44 633 38 77.

 

AP

 


 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019