joombig banner rotation images

Menu

Kortez będzie gwiazdą tegorocznego Festiwalu Sztuki Jabłka. Popularnego, polskiego wokalistę posłuchać będzie można 23 września o godz. 19. Kortez zagra na scenie w parku przy Muzeum Regionalnym.

 

Pochodzący z Iwonicza muzyk jest ewenemetem na polskiej scenie. W 2015 roku zadebiutował piosenką ,,Zostań”. Błyskawicznie zyskał rozgłos i sympatię zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Obdarzony głębokim i lekko szorstkim głosem, śpiewa nieprzekombinowane piosenki o miłości i jej braku. Małomówny o ciepłym i przenikliwym spojrzeniu bardzo szybko stał się ponadpokoleniowym głosem w naszym kraju.

 

W tym roku Korteza usłyszeć można m.in. na koncertach Męskiego Grania. a zapowiadający je kawałek ,,Poczatek", nagrany wspólnie z Dawidem Podsiadło i Krzysztofem Zalewskim, bije rekordy popularności. Zalewski był gwiazdą Festiwalu Sztuki Jabłka w ubiegłym roku.

 

Facebook: Kortez w Bełchatowie


Festiwal Sztuki Jabłka odbędzie się w Bełchatowie 21-23 września. Będzie energetycznie, żywiołowo i z pasją – w programie m.in. wystawy, koncerty, warsztaty, pokazy oraz happeningi. A już w niedzielę, 12 sierpnia, na placu Narutowicza rozpoczynają się Letnie Koncerty ze Stypendystami. Wśród wielu atrakcji będzie  stoisko promocyjne Festiwalu Sztuki Jabłka i bezpłatna degustacja pysznego jabłecznika, upieczonego specjalnie dla mieszkańców przez Restaurację Kubuś. Ponadto będą informacje o konkursach, również tych objętych Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz inne niespodzianki. Start: 12 sierpnia od godz. 18.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018