joombig banner rotation images

Menu


bezpłatne spotkanie dla przedsiebiorcówPrzedsiębiorco, pokaż czym zajmuje się twoja firma. Znajdź kolejnych partnerów, nawiąż nowe kontakty, porozmawiaj z innymi i podziel się doświadczeniem. A wszystko w jednym miejscu i w kilka godzin. Wystarczy wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu biznesowym, które organizuje miasto. Spiesz się, bo zapisy trwają do 3 września.

 

Lokalni przedsiębiorcy ponownie mają okazję, aby spotkać się i „przy kawie” porozmawiać o swoim biznesie. 7 września odbędzie się „Biznes Mixer”, czyli bezpłatne spotkanie biznesowe. Udział w nim może wziąć każdy przedsiębiorca, trzeba się tylko wcześniej zarejestrować. A warto bo jego formuła zapowiada się ciekawie – na zasadzie szybkich rozmówek takich jak znane w Stanach Zjednoczonych „speed dating”. To znaczy, przedsiębiorcy spotykają się przy okrągłych stołach i każdy ma 2 minuty na zaprezentowanie swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym uczestnikom.

 

- Jest to doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które mogą przerodzić się w stałą współpracę  – mówi Marcin Nowak, Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta w bełchatowskim magistracie. – Uczestnicy rekomendują nawzajem swoje usługi, udzielają sobie pomocy i budują relacje oparte na zasadzie win-win. Mają również możliwość zaprezentowania profilu działalności swojej firmy i poszukiwanie partnerów do współpracy – podkreśla Nowak.

 

Biznes Mixer” to także dobra okazja, aby zaprezentować  profil swojej działalności innym przedsiębiorcom, wymienić się informacjami i wizytówkami, zbudować sieci trwałych relacji biznesowych, znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych czy podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Na tym nie koniec. Pracownicy bełchatowskiego ZUS będą służyć pomocą m.in. w zakresie ubezpieczeń społecznych, podpowiedzą też jak założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Będzie też doradca prawno-podatkowy, zaś przedstawiciele Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego odpowiedzą na pytania jak pozyskać pieniądze na rozwój i podnoszenie kompetencji w ramach projektu „Bon – Apetyt na rozwój”.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu trzeba się zarejestrować, ale nie później niż do 3 września. Aby się zgłosić trzeba wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając profil swojej działalności. Samo spotkanie odbędzie się 7 września w sali konferencyjnej społem (ul. Pabianicka 8) w godz. 12-16. Szczegółowe informacje wraz z agendą spotkania dostępne są na stronie miejskiej www.invest.belchatow.pl.

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Agnieszka Pomorska, Kinga Zawodzińska - Bukowiec, Maciej Jagieła
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019