joombig banner rotation images

Menu


Przedsiębiorcy mogą skorzystać z darmowej pomocy doradcy podatkowego


Właściciele firm z terenu powiatu bełchatowskiego mogą bezpłatnie korzystać z pomocy doradcy podatkowego. Kolejne bezpłatne spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 września. Aby skorzystać z porady, nie trzeba się zapisywać – wystarczy w wyznaczonym dniu przyjść do Urzędu Miasta.


Z pomocy mogą skorzystać zarówno osoby dopiero rozpoczynające działalność gospodarczą, jak i doświadczeni biznesmeni szukający porady w sprawie kompleksowej informacji podatkowej. Jak pokazuje praktyka, o sukcesie biznesu w dużej mierze decyduje profesjonalne prowadzenie spraw podatkowych. Dzięki podpisanemu w lipcu porozumieniu między prezydentem Bełchatowa, Mariolą Czechowską a łódzkim oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, bełchatowscy przedsiębiorcy otrzymują pomoc całkowicie bezpłatnie.

 

Skorzystaj z pomocy doradcy podatkowego


Przedsiębiorczy bełchatowianie mogą skorzystać z pomocy przy rozpoczęciu działalności a także liczyć na wsparcie polegając na udzieleniu profesjonalnej i kompleksowej informacji podatkowej. W konsekwencji nabiorą niezbędnych dla prowadzenia firmy umiejętności odpowiedzialnego zarządzania finansami oraz zyskają wiedzę z różnych dostępnych form opodatkowania. 

Zakres usług doradcy podatkowego     

  •      Udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych 
  •      Sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielaniem pomocy w tym zakresie
  •      Reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi we wszystkich instancjach oraz przed Sądami Administracyjnymi
  •      Udzielanie porad, opinii i wyjaśnień oraz prowadzenie rozliczeń innych niż podatki - jak należności publicznoprawne (np. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne)
  •      Doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, doradztwo i reprezentowanie klientów w zakresie obowiązków wynikających z prawa celnego
  •      Prowadzenie ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie pomocy w tym zakresie
  •      Doradztwo w zakresie korzystania - z pomocy publicznej dla przedsiębiorców - z funduszy unijnych
  •      Inne czynności, na które zezwala ustawa o doradztwie podatkowym.


Kolejne spotkanie z doradcą podatkowym odbędzie się w czwartek, 20 września w godz. 13 – 15 ( Urząd Miasta, ul. Kościuszki 1, pok. 215 na I piętrze). Więcej informacji na temat spotkania udzielą pracownicy Wydziału Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu pod nr tel. 44 733 51 45.

 

AP

 

Doradcy podatkowi udzielają porad całkowicie za darmo

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Agnieszka Pomorska, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019