joombig banner rotation images

Menu

Wypełnij ankietę satysfakcję klientów

 

Wszyscy bełchatowianie mogą wyrazić swoją opinię na temat pracy urzędników magistratu. Zdanie klientów jest niezwykle ważne w celu sprawnej i profesjonalnej obsługi. Wszystkie oceny, uwagi i wnioski są starannie analizowane i brane pod uwagę przy doskonaleniu jakości usług  świadczonych przez Urząd Miasta Bełchatowa.

 

Zależy nam, aby każdy mieszkaniec Bełchatowa, mógł załatwić sprawy urzędowe szybko i w przyjaznej atmosferze. Aby obsługa przebiegała zgodnie z oczekiwaniami klientów, dążymy do stałego podnoszenia standardów naszej pracy. Pomocne są w tym opinie klientów. Dzięki ankietom wiemy m.in. gdzie najczęściej poszukiwane są informacje, czy pomoc udzielona przez pracowników samorządu jest wystarczająca i jak oceniania jest ich praca.

 

Ankietę satysfakcji klientów można wypełnić na dwa sposoby. Formularz papierowy jest dostępna w magistracie (uzupełnioną należy wrzucić do jednej z kilku skrzynek w budynku), natomiast wersja elektroniczna dostępna jest TUTAJ.

 

 

AP

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019