joombig banner rotation images

Menu

Rusza akcja promocyjna wojska.

 

Co trzeba zrobić, by zostać żołnierzem zawodowym, jakie warunki należy spełnić, gdzie i kiedy się zgłosić, jaka jest wysokość żołdu - na te i inne pytania odpowiadać będą w Bełchatowie przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Sieradzu oraz zawodowi żołnierze. Wszystkich zainteresowanych taką tematyką zapraszamy w dniach 24-25 października na plac Narutowicza do wojskowego namiotu promocyjnego.


W Bełchatowie rusza dwudniowa kampania promocyjno-informacyjna pod hasłem „Zostań Żołnierzem Niepodległej”. Projekt Ministerstwa Obrony Narodowej zakłada działania promujące wojskową służbę zawodową poprzez bezpośrednie docieranie do osób zainteresowanych.


Dlatego w dniach 24-25 października do Bełchatowa przyjadą przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz żołnierze z wybranych jednostek wojskowych. Na każdego, kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej na temat służby w armii zawodowej, specjaliści czekać będą między godz. 12 a 17 (godziny mogę ulec drobnym zmianom) w wojskowym namiocie promocyjnym, rozstawionym na placu Narutowicza. Z pewnością nie da się go przeoczyć.

Podczas rozmowy będzie można uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania związane z wojskową służbą zawodową. Kto i kiedy może zostać zawodowym żołnierzem, czy trzeba się wcześniej gdzieś zapisać, jak wygląda dzień powszedni żołnierza, co należy do jego obowiązków, jak przedstawia się sprawa awansu i zarobków, czy można wybrać sobie jednostkę, w której będzie się służyło – to pytania najczęściej nurtujące przyszłych żołnierzy zawodowych. Nikt nie zostanie odprawiony z kwitkiem, a każde pytanie będzie tak samo ważne.


Podobne akcje promocyjne pod hasłem „Zostań Żołnierzem Niepodległej” prowadzone są w całym kraju i niewątpliwie wpisują się w obchody jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Fot. WKU w Sieradzu

 

KZB

 

Każdy może zadać pytanie związane z służbą zawodową.

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019