joombig banner rotation images

Menu

Przedsiębiorcy wysłuchali wykładu motywacyjnego

Sześćdziesięciu bełchatowskich przedsiębiorców spotkało się na przedświątecznym evencie zorganizowanym przez magistrat. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się z działaniami prowadzonymi przez miasto, a które zmierzają do coraz prężniejszego rozwoju gospodarki, ale także do wymiany doświadczeń.

 

Świąteczne spotkanie to ważne forum dialogu między środowiskiem przedsiębiorców a samorządem, które służyć ma wymianie doświadczeń i wiedzy w sprawach ważnych dla rozwoju bełchatowskich firm.

 

Podczas eventu Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa, podsumowała dotychczasowe działania miasta i osiągnięcia mijającego 2018 roku. - Pozyskaliśmy dużego inwestora z kapitałem międzynarodowym. W połowie 2020 roku zacznie działać fabryka DS Smith, w której zatrudnienie znajdzie około dwustu osób. W marcu Bełchatów dołączył do miast partnerskich Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Dzięki temu możemy lepiej promować nasze tereny nie tylko w kraju, ale także za granicą. Od lipca, kiedy podpisaliśmy porozumienie z Krajową Izbą Doradców Podatkowych, wszyscy przedsiębiorcy mogą bezpłatnie korzystać z darmowych porad – wymienia prezydent Czechowska.

 

Praca samorządu została doceniona przez kilka niezależnych gremiów. Bełchatów może pochwalić się prestiżowymi tytułami „Gmina na 5!”, „Eco-Miasto”, „Samorząd Przyjazny Firmom” i przyznany w ostatnich dniach „Grunt na medal”. Wyróżnienia te z pewnością mogą zachęcić inwestorów do ulokowania swojego biznesu właśnie tu.

 

Główny tematem tegorocznego świątecznego spotkania była siła motywacji w biznesie. Prelekcję zatytułowaną „Twój Everest” wygłosił jeden z czołowych polskich mówców motywacyjnych, Piotr Cieszewski. Podczas wykładu prelegent główny nacisk położył na rozwój, przełamywanie barier, współpracę w grupie oraz rolę przywódcy.

 

Życzenia wszystkim właścicielom bełchatowskich firma złożyła prezydent Mariola Czechowska. - Pragnę nam wszystkim złożyć życzenia dalszej owocnej współpracy. By wszystkie zamierzenia i plany związane z rozwojem Państwa firm zrealizowane zostały w nadchodzącym, 2019 roku, a zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wypełnione były radością i spokojem.

AP

 

Z prezendetem Bełchatowa spotkało się 60 przedsiębiorców

 

Prezydent Czechowska stawia na współpracę z biznesem

 

Spotkania z biznesmenami stają się tradycją

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020