joombig banner rotation images

Menu

Zgłoszenia do "Firmy na medal" mozna przesyłać do 15 lutego, fot. powiat bełchatowski

 

Lokalni przedsiębiorcy mogą powalczyć o tytuł "Firma na medal". Statuetka przyznawana jest w czterech kategoriach, po raz pierwszy także w nowej – firma rodzinna. Czas na zgłoszenia upływa 15 lutego.

 

W konkursie udział mogą wziąć zarówno przedsiębiorcy, którzy prowadzą duży, jak i średni czy mały biznes. Wymagane jest jednak, aby ich działalność była zlokalizowana na terenie powiatu bełchatowskiego. Firma musi także posiadać dobrą sytuację finansową czy terminowo regulować wszelkie zobowiązania.

 

Ze zgłoszeń, jakie wpłyną do organizatora najpóźniej do 15 lutego, Kapituła Konkursowa wybierze zwycięzców. Tym razem laureaci zostaną wyłonieni w czterech kategoriach: firmy działające od roku do 3 lat oraz funkcjonujące dłużej z podziałem na liczebność zatrudnionych osób: do 50 pracowników i powyżej. Po raz pierwszy przedsiębiorcy mogą się także ubiegać o laur w kategorii: lokalna firma rodzinna. Przeznaczona jest dla podmiotów prowadzonych przez co najmniej dwie spokrewnione osoby, a oceniane będą m.in. tradycje rodzinne w firmie, czas jej funkcjonowania czy zaangażowanie pokoleń i członków rodziny.

 

Konkurs "Firma na medal" już po raz dwunasty organizuje powiat bełchatowski i Regionalna Izba Gospodarcza. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby powalczyć o tytuł "Firma na medal" mogą się zgłaszać do  15 lutego. Wypełniony formularz trzeba przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie szczegóły o konkursie można znaleźć w regulaminie - wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest on na stronie: www.powiat-belchatowski.pl.

 

Jak mówią organizatorzy – starostwo powiatowe i Regionalna Izba Gospodarcza - ogłoszenie wyników konkursu wraz z dekoracją laureatów będzie miało postać uroczystej gali. Trwają ustalenia dokładnego terminu.

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020