joombig banner rotation images

Menu


W COT ZUS można uzyskac informacje nt. programu PłatnikW COT ZUS można uzyskac informacje nt. programu Płatnik

 

W związku z udostępnieniem nowej wersji programu Płatnik, z Centrum Obsługi Telefonicznej (COT) ZUS kontaktuje się bardzo duża liczba klientów. Aby usprawnić klientom kontakt w tej sprawie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił specjalną linię w kwestii aktualizacji programu.


Od 26 stycznia obowiązuje nowa wersja programu Płatnik. Przedsiębiorcy rozliczający się z ZUS za pomocą programu Płatnik, mogą używać do tego celu tylko nowego, zaktualizowanego programu. Zmiany wynikają z obowiązujących od nowego roku zmian przepisów. Zaktualizowany, bezpłatny program Płatnik, można pobrać na stronie zus.pl.

 


W związku z tym z Centrum Obsługi Telefonicznej (COT) ZUS kontaktuje się aktualnie bardzo duża liczba klientów. Aby usprawnić kontakt z Zakładem w tej sprawie utworzona została specjalna linia. Konsultanci Centrum Obsługi Telefonicznej dostępni są w dni robocze w godz. 7.00 – 18.00. Numer COT dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych to 801 400 987, dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych – 22 560 16 00 (koszt połączenia wg umowy klienta z operatorem telekomunikacyjnym).

 


Klienci chcący uzyskać informacje w sprawie programu Płatnik w czasie kontaktu z Centrum Obsługi Telefonicznej zainteresowani powinni wybrać opcję 6 - „Aktualizacja programu Płatnik w wersji 10.02.002”.

 


Dodatkowo, w godzinach 8:00 – 15:00 Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił numery telefonów, pod którymi także można uzyskać wsparcie w zakresie aktualizacji programu Płatnik.

 

Dodatkowe numery infolinii ZUS w sprawie programu PłatnikDodatkowe numery infolinii ZUS w sprawie programu Płatnik

 

Od stycznia obowiązuje nowa wersja programu Płatnik

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019