joombig banner rotation images

Menu

 

 

Zapisy na targi rolno-ogrodnicze trwają do 15 marca.Zapisy na targi rolno-ogrodnicze w Sulmierzycach trwają do 15 marca.

 

Do 15 marca można zgłaszać chęć udziału w sulmierzyckich Targach Rolno-Ogrodniczych, które odbędą sie w pierwszej połowie maja. Jest to propozycja dla tych, którzy zawodowo lub hobbystycznie zajmują się m.in. uprawą roślin ozdobnych i owocowych, architekturą ogrodową czy szeroko rozumianym rolnictwem ekologicznym.

 

 

 

12 maja twórcy ludowi, przedsiębiorcy, kola gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i przedsiębiorstwa, słowem wszyscy zajmujący się w jakikolwiek sposób rolnictwem, ogrodnictwem, a także kulturą ludową, będą mogli zaprezentować swoje produkty i usługi na Placu Targowym w Sulmierzycach przy ul. Strażackiej 9D.

 

Targi to doskonała okazja do tego, by zaprezentować swoją działalność szerszemu gronu odbiorców. Czym można się więc pochwalić? Mile widziane będą nie tylko rośliny ozdobne i owocowe czy mała architektura ogrodowa (altany, ławki i stoły do ogrodu, fontanny, figurki), ale również sprzęty ogrodnicze, maszyny i narzędzia rolnicze oraz systemy nawadniające. Organizatorzy targów stawiają również na produkty spożywcze - tradycyjne i regionalne, w tym m.in. miody i wyroby pszczelarskie, lokalne przysmaki i dania, a także produkty ekologiczne. Nie zabraknie też miejsca dla artystów – zarówno rękodzielników, jak i zespołów ludowych.

 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 marca. Kartę zgłoszeniową pobrać można na stronie www.sulmierzyce.info, a wypełnioną przesłać drogą internetową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu trzeba podać dane kontaktowe, ogólnie scharakteryzować oferowany asortyment, a także przewidywane wymiary stoiska.

 

Stowarzyszenia, twórcy ludowi, zespoły ludowe i koła gospodyń wiejskich więcej informacji uzyskają pod numerem telefonu 44 68 46 056, wew. 104, pozostali wystawcy – wew. 109.

KZB

 

Targi rolno-ogrodnicze odbędą się w maju w Sulmierzycach.

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019