joombig banner rotation images

Menu

Osoby zatrudnione na umowę o pracę, zlecenie, a także właściciele firm mogą teraz ubiegać się o dofinansowanie do kursu prawa jazdyOsoby zatrudnione na umowę o pracę, zlecenie, a także właściciele firm mogą teraz ubiegać się o dofinansowanie do kursu prawa jazdy

 

Do 80 procent tańszy kurs prawa jazdy? Teraz to możliwe. Właśnie rusza nowy program mający na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób aktywnych na rynku pracy. Dotowany kurs dla przyszłych kierowców prowadzić będzie m.in. jedna z bełchatowskich szkół jazdy.

 Sukcesem zakończyły się starania firmy Grants Consulting z Pabianic o pozyskanie środków zewnętrznych na zadanie obejmujące podnoszenie kwalifikacji zawodowych, a konkretnie uzyskanie uprawnień do prowadzenia rożnego typu pojazdów.


Program kierowany jest do osób pracujących zawodowo, zatrudnionych na umowę o pracę, lub zlecenie, a także do pracodawców i właścicieli mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Kandydat na kierowcę musi posiadać zgodę pracodawcy na udział w programie.

Osoby zakwalifikowane do programu mogą zyskać upust do 80 procent wartości kursu prawa jazdy kategorii A, B, C, D, C + E, CC + E. W przypadku firm zatrudniających powyżej 50 osób dofinansowanie wynosi 70 procent.


Uczestnik dotowanego kursu prawa jazdy zobowiązany będzie do uregulowania pozostałej kwoty. W przypadku kategorii A będzie to - 600 zł, kategorii B, C – 720 zł, kategorii C + E - 660 zł. Za prawo jazdy kategorii CC + E oraz za uprawnienia do przewozu rzeczy lub osób kursant zapłaci 1200 zł, a za kategorię D – 1140.


Procedura zgłoszenia się do programu nie jest skomplikowana. Najpierw należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony http://www.szkoleniaexpert.com.pl/, następnie wypełnić go, zeskanować i odesłać na adres mailowy firmy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokumenty można też złożyć w siedzibie Centrum Szkoleń i Doradztwa „EXPERT”, która mieści w Pabianicach, przy ul. Warszawskiej 72. Co ważne, stosowny wniosek wypełnić musi również pracodawca przyszłego kursanta.


Na podstawie takiego wniosku firma występuje o stosowne środki, a po ich otrzymaniu informuje o tym fakcie pracodawcę. Podpisanie umowy z pracodawcą przyszłego kursanta nasępuje najdalej w ciągu kolejnych 10 dni. Następnie osoba zainteresowana wykonuje badania lekarskie i psychologiczne, wyrabia profil PKK i zgłasza się do wskazanej, certyfikowanej szkoły jazdy, gdzie rozpoczyna kurs.


Szczegółowe informacje uzyskać można na stronie http://www.szkoleniaexpert.com.pl/ lub pod numerami telefonu: 667 435 199, 884 888 144 oraz 721 433 335.

KZB

 

Można zyskać 80 proc. dofinansowania do kursu prawa jazdy.

 

Kurs skierowany jest do osób zatrudnionych i pracodawcow

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019