joombig banner rotation images

Menu

 

Dojazd na Wawrzkowiznę bełchatowskimi emzetkami będzie bezpłatnyDojazd na Wawrzkowiznę bełchatowskimi emzetkami będzie bezpłatny

 

Od 22 czerwca do 1 września będzie można jeździć emzetkami na Wawrzkowiznę. Miejski Zakład Komunikacji jak co roku uruchamia specjalne, wakacyjne kursy. Darmowe autobusy będą wozić pasażerów w soboty, niedziele i święta.


Wawrzkowizna to jedno z ulubionych miejsc rodzinnego wypoczynku nie tylko bełchatowian, ale także mieszkańców ościennych gmin. Na ok. 50 ha znajdują się plaża i strzeżone kąpielisko ze zjeżdżalnią. Jeśli dodamy do tego inne atrakcje, jak chociażby park linowy, boiska do gier zespołowych (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), korty tenisowe, plac zabaw oraz przystań rowerów wodnych i kajaków, nie dziwi, że w każde wakacje ośrodek tętni życiem.


Do oddalonego od Bełchatowa o ok. 8 km ośrodka prowadzi ścieżka rowerowa. By jednak umożliwić większej liczbie mieszkańców korzystanie z wypoczynku poza miastem, Miejski Zakład Komunikacji każdego roku uruchamia specjalne autobusy. Emzetki kursować będą na Wawrzkowiznę w soboty, niedziele i święta. Podobnie jak w latach poprzednich, dojazd do ośrodka będzie bezpłatny.


Emzetki na Wawrzkowiznę kursować będą od soboty, 22 czerwca, do niedzieli, 1 września. Autobusy jeździć będą na ulicami: Budryka -> Staszica -> 1 Maja -> rotm. W. Pileckiego -> Wojska Polskiego -> Wawrzkowizna.


Poniżej rozkład jazdy i mapka z trasą autobusów.

 

Rozkład jazdy na trasie Budryka - Wawrzkowizna

 

Rozkład jazdy na trasie Wawrzkowizna - Budryka

 

Trasa emzetek kursujących na Wawrzkowiznę

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020