joombig banner rotation images

Menu

Kalendarz wydarzeń

Klub Podróżnika z wizyt w Wietnamie

Zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika, który odbędzie się 17 maja o godzinie 18:00, w sali koncertowej MCK. Gościem Klubu będzie pan Rafał Mielnik, który opowie o Wietnamie.

 

„Wietnam – ze smokiem w tle” – to tytuł majowej prelekcji, która przybliży klubowiczom jeden z najbardziej fascynujących krajów Azji. W podróż do krainy smoków, niezwykłej natury i pysznego jedzenia, zabierze nas Rafał Mielnik – podróżnik, fotograf, dziennikarz. Po kilku wyprawach na azjatycki ląd, pan Rafał przyznaje, że ten zakątek świata przyciąga go najbardziej.
Podczas spotkania Klubu Podróżnika, fascynat Azji opowie o najciekawszych aspektach Wietnamu oraz zaprezentuje piękno kraju na wykonanych przez siebie fotografiach.

 

Rafał Mielnik – od 25 lat zajmuje się fotografią. Przez kilkanaście lat pracował dla opolskich mediów jako fotoreporter. Jego zdjęcia ukazywały się w ogólnopolskich dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach. Swoje zdjęcia wielokrotnie pokazywał na wystawach indywidualnych i zbiorowych w całej Polsce.
Uwielbia podróże. Pomimo napiętego grafiku, znalazł własny sposób na odkrywanie świata – aktywny wypoczynek, ale nie za wszelka cenę. Za podróż życia uznaje wyprawę do RPA, ale najbardziej ciągnie go do Azji. W Wietnamie, Kambodży czy Sri Lance bywał wielokrotnie.
Prowadzi blog podróżniczy www.dowietnamu.pl

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018