prezydent Czechowska 2

Każdego roku Patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa zostaje objętych kilkadziesiąt wydarzeń i przedsięwzięć  o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim lub międzyanrodowym. Patronat przyznawany jest celem podkreślenia rangi i szczególnego charakteru wydarzeń, imprez a także pulikacji skierownych bezpośrednio lub pośrednio do mieszkańców Miasta Bełchatowa, zaś ich realizacja przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Miasta Bełchatowa.

>>> Regulamin i wniosek o przyznanie Patronatu Prezydenta Miasta Bełchatowa

Przedsięwzięcia objęte Patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa

w roku 2019

• Bełchatowski Orszak Trzech Króli

Organizator: Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej "Wspólnota"

• III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej " Piłkarze Dzieciom" - Zakręcona pomoc dla Ani

Organizator: Centrum Kształcenia Praktycznego

• V Zawody Stzreleckie "O szablę Józefa Turczynowicza" z okazji 156. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

Organizator: BKL Sekcja Strzelectwa Sportowego "Iglica"

W załączniku poniżej wykaz wydarzeń i przedsięwzięć objętych Patronatem Miasta Bełchatowa w latach 2013 - 2018.