joombig banner rotation images

Menu

Stary rzemieślnik, dobra wróżka i chłopiec z drewna, którego nos rósł przy każdym kłamstwie. Opowieść o Pinokiu znają niemal wszystkie dzieci na całym świecie. Teraz tę niezwykłą historię przypomni najmłodszym Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie. Spektakl „Pinokio chłopiec z drewna” już 19 lutego o godzinie 17:00 w sali teatralno- widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Pinokio to drewniana lalka, którą stworzył stary Gepetto pragnący mieć syna. Kiedy pajacyk ożywa, poczciwy lalkarz nie zdaje sobie sprawy, jak niesfornym i leniwym dzieckiem będzie chłopiec.

Spektakl oparty o klasyczną baśń Carla Collodiego, odegrany zostanie przez pięciu aktorów, którzy wcielą się w dwanaście ról.
Sztuka łączy elementy tańca, pantomimy oraz interakcji z widzami. Podczas przedstawienia dzieci będą mogły wraz z bohaterem przeżyć przygody i poznać otaczający świat. Mali widzowie dowiedzą się, czym jest dobro i dlaczego nie warto kłamać.

„Pinokio chłopiec z drewna” dedykowany jest dzieciom, które będą mogły czynnie uczestniczyć w przedstawieniu, ale również dorośli znajdą przyjemność w odkrywaniu uniwersalnych wartości w tej ponadczasowej opowieści.

Będzie to kolejny spektakl organizowany w ramach cyklicznych "Teatralnych podwieczorków".

Bilety w cenie 15zł do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz na stronie www. http://rezerwacje.mck.belchatow.pl.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018