joombig banner rotation images

Menu

Zakończenie lata w Bełchatowie będzie z pewnością smaczne. Wszystko za sprawą pierwszego zlotu food trucków. Przez dwa dni na bełchatowian czeka wyśmienita zabawa i kuchnie z całego świata.

 

Prezydent Bełchatowa, Mariola Czechowska, zaprasza wszystkich mieszkańców na I Zlot Food Trucków w Bełchatowie. Wydarzenie organizowane jest na zakończenie lata. W weekend 9. i 10. września nasze miasto zmieni się w najsmaczniejsze miejsce w regionie.

 

Restauracje na kółkach zaoferują szeroki wachlarz przysmaków z różnych stron świata. Impreza odbywać się będzie w Parku przy Muzeum Regionalnym. Zaparkuje tam 18 food trucków - pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od amerykańskich tradycyjnych burgerów, poprzez pierożki azjatyckie, hiszpańskie churros i włoską pizzę, aż po meksykańskie burritos, frytki belgijskie, lody tajskie oraz gofry bąbelkowe.

 

Auta z jedzeniem nie będą jedyną atrakcją tego imprezy. W strefie dziecięcej staną trampolina i dmuchana zjeżdżalnia, przewidziano także malowanie buziek. Będzie także specjalna strefa chill-out, w której będzie można się zrelaksować na leżakach przy dźwiękach muzyki DJ-a.

Impreza odbędzie się w sobotę 9. i w niedzielę 10.września w godz. 12.00 - 22.00.

AP

fot./FTEvent