joombig banner rotation images

Menu

Ruszają przygotowania do tegorocznego Jarmarku Świątecznego. Przedsiębiorcy, rękodzielnicy, artyści ludowi, którzy chcieliby wziąć w nim udział mogą się zgłaszać od 2 października. Miasto zaprasza też różnorodne placówki i organizacje pozarządowe.   

 

Plac Narutowicza ponownie stanie się miejscem dorocznego Jarmarku Świątecznego. Przez dwa dni, tj. 9 i 10 grudnia w centrum miasta będzie można zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje, oryginalne prezenty czy bożonarodzeniowe smakołyki. O tym, co dokładnie znajdzie się na stoiskach będzie zależeć od samych wystawców.

 

Aby asortyment był różnorodny i oryginalny miasto już dziś zaprasza do udziału rozmaitych przedsiębiorców, rękodzielników i artystów ludowych. Zgłaszać mogą się także stowarzyszenia, placówki kultury, jednostki edukacyjne czy placówki opiekuńczo-wychowawcze.

 

Zapisy potrwają przez kilka tygodni – od 2 października do 3 listopada. Formularz zgłoszeniowy, który wraz z regulaminem znajduje się w załączniku poniżej, należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do Urzędu Miasta Bełchatowa, ul Kościuszki 15, pokój 23. Szczegółowych informacji udzielają także pracownicy Wydziału Promocji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu (44) 733 51 00.

 

 

AD-A

Załączniki:
Download this file (Formularz zgłoszeniowy 2017r.doc)Formularz zgłoszeniowy 2017[ ]34 kB
Download this file (Regulamin 2017r.pdf)Regulamin 2017[ ]196 kB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018