joombig banner rotation images

Menu

 

W sobotę będziemy puszczać bańki na placu NarutowiczaBańki mydlane, rodzinna gra miejska i koncerty to tylko kilka z atrakcji, z których bełchatowianie mogą korzystać w wakacyjne weekendy. W sobotę, 7 lipca na dzieci czeka wspaniała zabawa. Na placu Narutowicza na pewno będzie ciekawie, a to za sprawą wielkich baniek mydlanych. Na 21 lipca z kolei zaplanowanogrę miejską „Rodzinna wędrówka śladami Adama i Ewy”. Nie zabraknie też atrakcji muzycznych.

 

W sobotę, 7 lipca w godz. 12 - 17 plac Narutowicza zamieni się w kolorową krainę olbrzymich baniek mydlanych. Przy Miejskim Centrum Kultury będzie specjalna strefa z darmowym płynem i akcesoriami. Można zabrać ze sobą własne narzędzia lub kupić na miejscu. Na całe rodziny będzie czekać moc atrakcji, gier i konkursów. Ani dzieci, ani dorośli nudzić się z pewnością nie będą.

 

Emocji nie zabraknie także dwa tygodnie później, czyli w sobotę 21 lipca. Kilkuosobowe drużyny będą musiały wykonać siedem ciekawych zadań, wszystkie w różnych częściach miasta. Jakie zagadki trzeba będzie rozwiązać? Organizatorzy tajemniczo milczą, ale na pewno będą one miały związek z symbolami Bełchatowa – jabłkiem, Adamem i Ewą. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10 przed Urzędem Miasta. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba się wcześniej zapisać. Do 19 lipca można zgłaszać się w sekretariacie MCK-u, więcej informacji uzyskacie pod nr tel. 44 635 00 48 lub 44 635 19 16. Regulamin gry dostępny jest w załączniku poniżej.

 

Wakacje to czas wypoczynku, gier i zabaw, ale też koncertów. Po muzycznym maratonie podczas tegorocznych Dni Bełchatowa już w najbliższą niedzielę, 8 lipca na letniej scenie MCK PGE Gigantów Mocy zrobi się głośno, kolorowo i ludowo. O godz. 17 rozpocznie się koncert „Wszystko przed Tobą”, podczas którego zaprezentują się Promienie Bełchatowa oraz zaprzyjaźnione grupy: Skrzykowianki (Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe), Lutnia (Dobrońskie Centrum Kultury), Wolborskie Nuty (Wolborskie Centrum Kultury). Będzie to wydarzenie nie tylko muzyczne, ale też taneczne. Po występach scenicznych odbędzie się bowiem potańcówka przy największych muzycznych przebojach. Do zabawy włączą się też artyści.

 

Wstęp na wszystkie wymienione imprezy organizowane w najbliższym czasie przez Miejskie Centrum Kultury jest oczywiście bezpłatny.

 

KZB

 

Bańki nydlane - wielka atrakcja dla dzieci

 

 

 

21 lipca odbędzie się gra miejska śladami Adama i Ewy

Promienie Bełchatowa wystąpią juz 8 lipca

Załączniki:
Download this file (regulamin-gry-miejskiej.doc)Regulamin gry miejskiej[ ]27 kB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019