joombig banner rotation images

Menu


 

plakat koncert ich troje2

 

Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Agata Buczkowska w lutym zawojują bełchatowską sceną. Co ważne, zmianie uległo podawane wcześniej miejsce spotkania z artystami. Zespół Ich Troje, promując swoją najnowszą płytę „Pierwiastek z dziewięciu”, wspomaga domy dziecka. Bilety na koncert z charytatywną akcją w tle są jeszcze dostępne.

 

 
 

„Letnia przygoda”, „Anioły”, „Hejty” to tylko niektóre z najnowszych piosenek Ich Troje, jakie usłyszymy 3 lutego w MCK PGE Gigantach Mocy, a nie jak wcześniej było to zaplanowane w Hali Widowiskowo-Sportowej. Nie zabraknie też starych hitów, jak: „A wszystko to…”, „Babski świat”, „Zawsze z Tobą…”, „Powiedz”. Z jednej strony muzyczne show, z drugiej koncert z nutką charytatywnego wsparcia dla dzieci pokrzywdzonych przez los. Trzeba przyznać, że Wiśniewski chętnie bierze udział w projektach, których celem jest pomoc dzieciom osamotnionym, porzuconym. Tym razem w akcję włączyć się mogą również bełchatowianie. Start imprezy o godzinie 17. Bilety kupimy na stronie kupbilecik.pl, w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie oraz w Agencji Reklamowej KrezuS przy ul. Dąbrowskiego 22 B. Zapłacimy za nie 59 złotych.

 

Bełchatów nie po raz pierwszy gości u siebie Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwę, ale nie widzieliśmy ich jeszcze w akcji z nową wokalistką Agatą Buczkowską. Razem grają od lutego 2017 roku, a już w grudniu wydali płytę pt. „Pierwiastek z dziewięciu”. Kilka utworów z tego krążka długo utrzymywało się na liście Bestsellerów Empiku.

 

Przypomnijmy, że Ich Troje to pochodzący z Łodzi zespół pop-rockowy, funkcjonujący na polskim rynku muzycznym od 1995 roku. Pierwsza ich płyta „Intro” bardzo szybko zdobyła status złotej. Kariera stojącego na czele zespołu Wiśniewskiego rozwijała się w bardzo szybkim tempie. Z jednej strony liczne nagrody, kolejne płyty, koncerty w kraju i za granicą, dwukrotny udział w Konkursie Piosenki Eurowizji (2003, 2006), z drugiej kilkukrotne zmiany wokalistek, rozpad i reaktywacja zespołu. Mimo wszystko Ich Troje działa dalej, a ich występy nadal przyciągają rzesze fanów.

 

KZB

 

Ich 3 nowy

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019