joombig banner rotation images

Menu

 

Wystawa "Kobieta obiektywna" w bibliotece głównej

 

W bibliotece głównej oglądać można fotografie, których tematem jest opowieść o kobiecie, w różnych ujęciach i odsłonach. Prezentowane prace są wykonane przez członków Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Wystawa będzie czynna do końca marca.

 

Kobieta inspirowała i fascynowała twórców od zawsze. Jej wizerunek przez lata się zmieniał. O kobietach powiedziano już bardzo wiele, a charakter tych opowieści był różny, w zależności od epoki, od płci artysty, od jego wyobraźni i wrażliwości.  Ten szeroki i fascynujący temat pojawia się także na fotografiach członków Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz fotografików współpracujących z Towarzystwem.

 

Miejskia i Powiatowa Biblioteka w Bełchatowie przy ul. Kościuszki 9 zaprasza na obejrzenie wystawy „Kobieta obiektywna”. Jest to zbiór prac opowiadających o płci pięknej, przedstawia fotografie, których główną bohaterką jest kobieta, w jej różnorodnych, często zaskakujących odsłonach. Wystawa będzie czynna do końca marca.

 

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne jest stowarzyszeniem zrzeszającym miłośników fotografii. Istnieje od 2000 r. i działa na terenie Bełchatowa. Siedzib a BTF-u jest placówka MCK Bełchatów Oddział Grocholice.  Członkowie Towarzystwa rejestrują wydarzenia z miasta i powiatu, łączy ich nie tylko pasja, ale i przyjaźń. BTF jest organizatorem plenerów, warsztatów, szkoleń i licznych wystaw.

 

APO

 

Różne ujęcia kobiety na wystawie w bibliotece głównejRóżne ujęcia kobiety na wystawie fotografii w bibliotece głównej

 

Wystawa Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego w bibliotece głównej do końca marca

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019