joombig banner rotation images

Menu

 

Laureaci festiwalu wystapią 16 czerwca podczas Dni PatronaZgłoszenia do festiwalu są przyjmowane drogą mailową do 15 maja

 

Archidiecezjalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej Santo Subito odbędzie się w Bełchatowie po raz szósty. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 maja. Laureaci zaśpiewają 16 czerwca podczas obchodów Dni Patrona.

 

 

W festiwalu mogą wziąć udział chóry, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne oraz soliści. Eliminacje rozpoczną się 18 maja o godz. 9:00 w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. Solista może wykonać 1 utwór, natomiast zespół lub chór dwa utwory. Soliści wystąpią w trzech kategoriach wiekowych: do 7 lat, od 8 do 11 lat i od 12 do 15 lat. Akompaniować im może zespół muzyczny złożony z dzieci i z dorosłych lub  akompaniator. Dopuszczalne jest również wykorzystanie własnego podkładu muzycznego. Ze względu na charakter wydarzenia występy będą nawiązywać do postaci Jana Pawła II i do tematu przewodniego festiwalu „Papież-Pielgrzym”.

 

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową. Należy wysłać wypełniony formularz oraz druk W Zaiks na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz wraz ze szczegółowym regulaminem konkursu są do pobrania w załączniku pod artykułem.

 

Patronat nad wydarzeniem objął Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś, a organizatorami są prezydent Mariola Czechowska, parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie oraz Miejskie Centrum Kultury.

 APO

santo subito festiwal

Załączniki:
Download this file (regulamin-formularz-zgloszeniowy---santo-subito-2019.doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]94 kB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019