joombig banner rotation images

Menu

 

 

Wspólny występ trzech pokoleń na jednej scenie już 25 maja o 17:00Wspólny występ trzech pokoleń na jednej scenie już 25 maja o 17:00

 

Muzyka znów połączy pokolenia, a to za sprawą występu, który odbędzie się 25 maja, o godzinie 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy. Na chętnych do wysłuchania koncertu pt. „Co nam w duszy gra” czekają bezpłatne wejściówki.

 

 

 To już tradycja, że na jednej scenie spotykają się miłośnicy muzyki w różnym wieku, a ich śpiew  łączy się w spójną opowieść, tym razem nawiązującą do największych polskich przebojów. Nie zabraknie utworów z repertuaru Maanam, Lombardu, Marka Grechuty, Czerwonych Gitar, Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego, Małgorzaty Ostrowskiej czy Ireny Santor.

 

Wyśpiewają je połączone głosy Chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku, czyli „ Pasjonaty”, grupy wokalnej działającej przy MCK - „ Cantabile”, chóru „ Jedynki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz chóru „ Talenciaki” z Niepublicznej Szkoły Podstawowej. Będzie to mocny zespół ponad 100 bełchatowskich artystów, z których najmłodszy ma 4 lata, a najstarszy 96. To jedyna taka inicjatywa w skali regionu.

 

25 maja utalentowani muzycy zabiorą nas w podróż, w której doznamy przeróżnych wrażeń – będzie lirycznie i nastrojowo, energetycznie, a nawet romantycznie, a wszystko w atmosferze serdeczności i radości. Dobra energia zawiruje w przestrzeniach Gigantów Mocy. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

APO

fot. MCK

koncert miedzypokoleniowy

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019