joombig banner rotation images

Menu
W drodze na podium turnieju Gortata Zuzanna Warnecka pokonała aż 4 tys. uczestników z całej Polski

Bełchatowianka zwycięża turniej Gortata

W drodze na podium turnieju Marcina Gortata Zuzanna Warnecka z MUKS Bełchatów pokonała aż 4 tys. uczestników z całej Polski Zuzanna Warnecka z MUKS Bełchatów została najlepszą zawodniczką Ogólnopolskiego Finału Szkolnego Skills Challenge 2019, organizowanego…
Najlepszą drużyną Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Bełchatowa został MUKS Bełchatów

Wywalczyły Puchar Prezydenta Bełchatowa

Najlepszym zespołem Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Bełchatowa został MUKS Bełchatów Niedziela, 1 grudnia, w Bełchatowie upłynęła pod znakiem sportowej rywalizacji. O Puchar Prezydenta Bełchatowa w Szkole Podstawowej nr 13 rywalizowały…
ARCHIWUM ARTYKUŁÓW - aktualności | edukacja | sport | kultura

Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec