Increase text size Decrease text size
Menu

W miniony weekend Nikola Niepsuj z Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego "AS" wzięła udział w dwóch turniejach tenisowych na Śląsku, w których wywalczyła dwa pierwsze miejsca.

Pierwszy turniej Babolat Tennis Team CUP 2017 odbył się w Tychach. Młode tenisistki rywalizowały w grupach eliminacyjnych w systemie każda z każdą. Upalna pogoda nie ułatwiała zawodniczkom zadania. Nikola wygrała wszystkie mecze w swojej grupie. W grupie finałowej walka toczyła się na wyrównanym poziomie. Bełchatowianka wszystkie swoje finałowe pojedynki zwyciężyła w tiebreaku.

W niedzielę (25.06.) odbył się natomiastTurniej Tenisowy o Puchar Śląska w Radzionkowie. By to turniej międzynarodowy - wzięli w nim udział zawodnicy  m.in. z Niemiec, Austrii i Czech. Ze względu na dużą liczbę uczestników rywalizacja toczyła się przez ponad 7 godzin. Zawodniczka BTS AS Bełchatów po rozegraniu 6 zaciętych pojedynków zakończyła turniej na najwyższym stopniu podium.

Miasto Bełchatów
ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Tomasz Kałużyński