joombig banner rotation images

Menu


Pumptrack zostanie otwarty we wrześniu Na otwarcie rowerowego placu zabaw na osiedlu Binków trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Pumptrack miał zostać otwarty 28 sierpnia, jednak termin został przesunięty na wrzesień. Tory rowerowe są już gotowe, urząd miasta czeka jeszcze na ostatnie konieczne dokumenty. Dopełnienie formalności nieco się przedłużyło, stąd konieczność zmiany daty otwarcia rowerowego placu zabaw.

 

– Musimy mieć pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku, zanim zaprosimy do zabawy rowerzystów, dlatego przesuwamy nieco termin otwarcia pumptracka – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa. – Już dziś zapraszam wszystkich mieszkańców. Pumptrack będzie miejscem, jakim pochwalić się może niewiele miast w Polsce.

 

Rowerowy plac zabaw przy ulicy Turkusowej to propozycja nie tylko dla rowerzystów, ale także deskorolkarzy, rolkarzy, a nawet jeżdżących na hulajnogach. Wszystko wskazuje na to, że bełchatowianie będą mogli przetestować pierwszy w Bełchatowie pumptrack w drugiej połowie września. Termin jest jeszcze ustalany.  Program otwarcia się nie zmieni. Na mieszkańców będzie czekać wiele atrakcji, m.in. nauka jazdy z instruktorem, wyścigi na czas, pokazy z wyjątkowymi trikami. Będzie też specjalna strefa dla dzieci i konkursy.

 

Al

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Agnieszka Pomorska, Kinga Zawodzińska - Bukowiec, Maciej Jagieła
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019