joombig banner rotation images

Menu

Kibice Skry będą wspólnie świętować już po raz ósmy

 

Przed nami dwa dni wypełnione siatkówką na najwyższym poziomie. Po raz ósmy w Bełchatowie spotkają się kibice mistrzów Polski, by świętować, rozmawiać, zdobyć autografy czy zrobić zdjęcia z Mistrzami Polski. W dniach 29-30 września odbędzie się kolejna, ósma już edycja ogólnopolskiego zlotu kibiców 9-krotnych mistrzów Polski.
Dla fanów PGE Skry to prawdziwe święto, które na stałe wpisało się już w tradycję Bełchatowa.

Trwają zapisy do turnieju z podwórka na stadion

 

Trwają zapisy do kolejnej edycji turnieju „Z podwórka na stadion”, którego ambasadorem jest sam Arkadiusz Milik. Pierwsze rozgrywki już w październiku, a wystartować mogą drużyny do rocznika 2006.  

Bełchatowski pumptrack już otwarty

 

Można już korzystać z rowerowego placu zabaw na osiedlu Binków. Wyścigi na czas, szkolenia z instruktorami, bezpłatny serwis rowerowy – to tylko część atrakcji, jakie czekały podczas oficjalnego otwarcia toru pumptrack.

Bełchatowski pumptrack jest jednym z największych w Polsce

 

Wyścigi na czas, nauka jazdy z instruktorem, miasteczko ruchu drogowego – to tylko część atrakcji, jakie będą czekać podczas otwarcia toru rowerowego pumptrack. Wszystko już w sobotę, 15 września na os. Binków. Impreza stratuje o godz. 12 i potrwa do 18.

Bełchatowska Piętnastka odbędzie się już po raz 22.

 

Lista biegu rekreacyjnego towarzyszącego „Piętnastce”jest już zamknięta. 5 km zdecydowało się pokonać 120 biegaczy. Trwają zapisy na bieg główny. Chęć rywalizacji na dystansie 15 km zgłosiło na razie 300 osób, a limit wyznaczony przez organizatorów to 1250 miejsc.

W Bełchatowie odbył sie mecz o Superpuchar Polski w Futsalu.

 

Bełchatowscy kibice śledzili zmagania dwóch najlepszych w kraju drużyn futsalowych. Zaskoczenia nie było - w meczu finałowym lepsi okazali się zawodnicy BTS Rekord Bielsko-Biała, 32. drużyna w Europie. Hala Energia już po raz kolejny stała się areną piłki halowej na najwyższym poziomie.

bełchatów gospodarzem meczu o Superpuchar Polski w futsalu

 

Dwie czołowe drużyny w kraju w futsalu spotkają się w Bełchatowie. 8 września na hali Energia zagrają mecz o Superpuchar Polski. Finałowe starcie najlepszych może obejrzeć każdy, bo wstęp jest bezpłatny.

Stypendia sportowe Miasta Bełchatowa dla sportowców

 

Bełchatowianie, którzy odnoszą sportowe sukcesy mogą się ubiegać o miejskie stypendium. Trzeba złożyć wniosek, termin mija 15 października. Na sportowców, a także trenerów czekają również nagrody. O gratyfikację można się ubiegać cały rok, ale wniosek najlepiej złożyć do połowy października.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018