joombig banner rotation images

Menu

2 września o godz. 17:30 w parafii na os. Binków obędzie się msza św. w intencji śp. Joli 2 września o godz. 17:30 w parafii na os. Binków obędzie się msza św. w intencji śp. Joli

 

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki Jolanty Jędrzejec-Pułki, wieloletniego pracownika, podinspektora Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Bełchatowa.

 

 

Odeszła do nas wspaniała osoba, pełna poświęcenia i poczucia odpowiedzialności, życzliwy i pomocy człowiek. Zapamiętamy ją jako uśmiechniętą, służącą pomocą i dobrą radą. Oddana ludziom i sprawom urzędu. Od lat dbała o to, aby nasz doroczny Bożonarodzeniowy Jarmark był wspaniałym wydarzeniem, budującym niezwykłą świąteczną atmosferę. Troszczyła się o każdy szczegół, nie mniej wysiłku wkładała również w budowanie dobrych relacji z bełchatowskimi miastami partnerskimi.

 

Będzie nam Jej brakowało. Rodzinie i Bliskim wyrazy szczerego współczucia składają Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa, Piotr Wysocki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Bełchatowie oraz koleżanki i koledzy z Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

W poniedziałek, 2 września w parafii pw. Miłosierdzia Bożego (os. Binków) odprawiona zostanie msza św. w intencji śp. Joli. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17:30, prosimy o nie przynoszenie kwiatów i wieńców.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 4 września o godz. 11:00 na Starym Cmentarzu w Oławie przy ul. Zwierzynieckiej 5.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020