joombig banner rotation images

Menu

 


Rewitalizacja, ochrona środowiska, współpraca instytucji publicznych z sektorem prywatnym, a do tego profilaktyka zdrowotna – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w trakcie cyklu regionalnych seminariów „Łódzkie na plus z Funduszami Europejskimi”. Na spotkania, które odbywać się będą we wrześniu i październiku, trzeba się wcześniej zapisać. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

Organizowany we wrześniu i październiku przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego cykl seminariów „Łódzkie na plus z Funduszami Europejskimi” poświęcony będzie przede wszystkim wydatkowaniu środków w ramach programu RPO WŁ. Poruszane będą zagadnienia z punktu widzenia rozwoju naszego regionu najistotniejsze, a więc te, które w centrum zainteresowania stawiają mieszkańców województwa łódzkiego.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 września w godz. 9:30-13:30 w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. M. Curie-Skłodowskiej nr 3 i Seminarium dotyczyć będzie szeroko rozumianej rewitalizacji. Trzeba pamiętać, że z samym tym pojęciem wiąże się nie tylko do odnowa budynków czy nadanie im nowych funkcji, ale również rozwój przedsiębiorczości, kultury, turystyki. Podczas seminarium będzie można poznać różne aspekty rewitalizacji, w tym społeczny, gospodarczy, turystyczny, kulturowy, a także zyskać praktyczne wskazówki dotyczące wyboru wykonawcy i przeprowadzania prac budowlanych czy wymienić doświadczenia z beneficjentami. Co ważne, udział w panelu dyskusyjnym potwierdzili między innymi przedsiębiorcy, którzy skorzystali już ze środków unijnych. To m.in. dzięki nim nasz region stale zmienia się na lepsze. Organizatorzy liczą na to, że wykłady specjalistów zainspirują uczestników spotkania i do rozmów, i konkretnego działania w terenie.


Aby wziąć udział w szkoleniu, należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie http://bit.ly/SeminariumLodzkieNaPlus.


Tematami dwóch kolejnej konferencji będą ochrona środowiska oraz publiczno-prywatne partnerstwo, a także profilaktyka zdrowotna w połączeniu z Funduszami Europejskimi. Najpierw specjaliści spotkają się 20 września w Bełchatowie, a następnie 3 października w Sieradzu.

KZB

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020