joombig banner rotation images

Menu

 

 Spotkania z doradcą podatkowym odbywają się cyklicznie, zazwyczaj raz w miesiącu Spotkania z doradcą podatkowym odbywają się cyklicznie, zazwyczaj raz w miesiącu


Masz już firmę albo właśnie ją zakładasz i potrzebujesz porady podatkowej? Spotkaj się z doradcą, który podpowie jak rozwiązać problem. Bezpłatne konsultacje odbędą się 26 września.

 


Po wakacyjnej przerwie miasto wznawia darmowe spotkania z fachowcami z Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Mogą z nich korzystać zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i ci którzy dopiero planują założyć własną firmę. Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 26 września. Nie trzeba się wcześniej zapisywać czy rejestrować – wystarczy przyjść w tym dniu do bełchatowskiego magistratu. Doradca podatkowy będzie dostępny w godz. 13-15 w sali konferencyjnej, która mieści się w budynku urzędu przy ul. Kościuszki 15.


Konsultacje odbywają się cyklicznie i za każdym razem cieszą się zainteresowaniem. Pomysł ich organizowania i współpracy z KIDP sprawdza się więc w stu procentach – wyjaśnia Marcin Nowak, dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta w bełchatowskim magistracie.


Przedsiębiorcy, którzy już skorzystali z takiego spotkania, podkreślają, że udzielane porady są rzeczowe i profesjonalne. A dzięki temu, że konsultacje są bezpłatne udaje się im także zaoszczędzić sporo pieniędzy.
– Po raz pierwszy otwieramy firmę, dlatego chcemy poradzić się kogoś, kto się faktycznie na tym zna i podpowie nam od czego zacząć, co robić, żeby to wszystko szło w dobrym kierunku. Samemu trudno zorientować się w całym gąszczu przepisów, a nie zawsze to, co znajdziemy w internecie się sprawdza – mówi pani Paulina. – To, że przyszliśmy na spotkanie jest także podyktowane naszymi, jak na razie, skromnymi możliwościami finansowymi. Nie chcemy od samego początku iść w koszty. Nie oszukujmy się, przecież takie profesjonalne doradztwo sporo kosztuje, a tutaj mamy je za darmo – dodaje pan Mateusz.


Bezpłatne spotkania z doradcą podatkowym są możliwe dzięki porozumieniu, które prezydent Mariola Czechowska podpisała z Krajową Izbą Doradców Podatkowych. Dyżury doradcy odbywają się cyklicznie, zazwyczaj raz w miesiącu. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju Miasta, tel. 44 733 51 45.

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020