joombig banner rotation images

Menu

 

Spotkanie jest bezpłatne, a udział w nim może wziąc każdy chętny Spotkanie jest bezpłatne, a udział w nim może wziąc każdy chętny

 

Wciąż można się rejestrować na najbliższe seminarium z Funduszami Europejskimi. Tym razem specjaliści podpowiedzą, jak zdobyć dotacje na termomodernizację i ochronę powietrza. Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 września w Miejskim Centrum Kultury.

 

Seminarium będzie okazją, aby zdobyć sporą dawkę wiedzy o gospodarce niskoemisyjnej, dotacjach na ochronę powietrza i termomodernizację, a także na temat Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

 

Fachowcy opowiedzą m.in. o tym jak Fundusze Europejskie wspierają ochronę środowiska czy skąd pozyskać środki zewnętrzne na ekologiczne działania. Prelegenci maja również mówić o zaletach stosowania PPP w termomodernizacji oraz o tym, jak wejść w Partnerstwo Publiczno-Prywatne z samorządem bądź przedsiębiorcą, aby wspólnie realizować ciekawe projekty. Spotkanie organizowane jest w ramach "Łódzkie na plus z funduszowymi europejskimi". Szczegółowy program można pobrać z załącznika poniżej.

 

Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 września o godz. 9:30 w Miejskim Centrum Kultury (w małej Sali teatralnej). Przyjść może każdy, trzeba się jednak wcześniej zarejestrować TUTAJ.

 

Na zakończenie zaplanowano zwiedzanie interaktywnej wystawy PGE Giganty Mocy - jednej z największej atrakcji województwa łódzkiego, dofinansowanej z UE.

 

AD-A

 

Spotkanie jest bezpłatne, a udział w nim może wziąć każdy chętny

Załączniki:
Download this file (program-seminarium-20092019.pdf)Program seminarium [ ]5443 kB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020