joombig banner rotation images

Menu

 

 

Czy zgodzisz się z nami, że w domu zawsze powinno być ciepło? A już szczególnie wtedy, gdy za oknami zaczynają panować niskie temperatury. Dziś nie musisz czekać, aż zrobi się naprawdę zimno. Ciepło jest dostępne „na zawołanie”.

 

 

Wystarczy zgłosić zarządcy chęć ogrzania budynku. To wszystko, co trzeba zrobić, by wpuścić ciepło do domu już teraz.


Pamiętaj, że korzystając z usługi dostawy ciepła systemowego już we wrześniu, nadal temperaturę w mieszkaniu kontrolujesz samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wrzesień charakteryzuje się zmiennymi warunkami pogodowymi, które wymuszają konieczność okresowej dostawy ciepła, szczególnie w godzinach porannych. Gdy poczujesz dyskomfort z powodu zimna, wystarczy, że odkręcisz dopływ ciepłej wody do kaloryfera i wpuścisz ciepło do mieszkania. Ciepło od Twojego dostawcy będzie czekać w gotowości, by ogrzać Twój dom, gdy tylko tego zapragniesz. A to dlatego, że wszystkie węzły cieplne będące własnością spółki wyposażone są w automatykę pogodową, czyli urządzenia, które analizują potrzeby budynku w odniesieniu do temperatury zewnętrznej.


Automatyka jest szczególnie pomocna w okresach przejściowych - w przypadku nagłego ochłodzenia w nocy lub nad ranem, uruchamia ona ogrzewanie budynku, a w momencie wzrostu temperatury zewnętrznej, np. o godz. 10, ogrzewanie zostaje wyłączone. Pozwala to precyzyjnie dopasować parametry dostarczanego ciepła do indywidualnych potrzeb obiektów, co w istotny sposób podnosi komfort użytkowania i optymalizuje koszty ogrzewania mieszkań. Opóźnianie przez wspólnoty mieszkaniowe dostaw ciepła do mieszkań w okresie jesiennych chłodów wbrew pozorom nie jest oszczędnością. Zdecydowanie więcej bowiem kosztuje dogrzewanie mieszkań piecykami elektrycznymi i lekarstwa dla przeziębionej rodziny. Dlatego, nie czekaj i wpuść ciepło do swojego domu.


Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.pec-belchatow.pl

PEC

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020