joombig banner rotation images

Menu

 

Konsultacje w sprawie programu współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi cieszą się dużym zainteresowaniem bełchatowskich organizacjiNa najbliższych warsztatach przedstawiciele organizacji pozarządowych dowiedzą się, jak przygotować sprawozdanie z podejmowanych działań

 

Miejscy urzędnicy ponownie spotkają się z przedstawicielami organizacji pozarządowych. W środę, 16 października, wspólnie ustalać będą szczegóły współpracy na przyszły rok. Nie zabraknie też czasu na warsztaty z przygotowywania sprawozdań z działalności.

 

 

Trwają prace nad przygotowaniem programu współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi na rok 2020. Na jego przyjęcie samorządy mają czas do końca listopada.


Jednak zanim program taki nabierze ostatecznego kształtu, magistrat zachęca wszystkie lokalne organizacje tego typu do udziału w zebraniach konsultacyjnych.


Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 16 października, w Sali Herbowej bełchatowskiego magistratu. Początek o godz. 17. Rozmowy dotyczyć będą warunków, sposobów i form współpracy miasta z poszczególnymi organizacjami pozarządowymi w następnym roku. – Wszelkie wskazówki, uwagi czy propozycje są dla nas bardzo ważne, ponieważ wspólnymi siłami możemy wypracować optymalny plan współpracy - mówi Iwona Nowak, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta.


Dla uczestników przygotowano również warsztaty, podczas których dowiedzą się, jak prawidłowo sporządzać sprawozdania z realizacji zadań publicznych, jeszcze według starych wzorów.


-Trzeba przyznać, że zainteresowanie konsultacjami jest duże. We wrześniu w podobnym przedsięwzięciu udział wzięło ponad 30 organizacji. Mamy nadzieję, że na najbliższym spotkaniu będzie nas więcej – dodaje dyrektor Nowak.


Na 5 listopada zaplanowano jeszcze jedne warsztaty, tym razem z tworzenia ofert na realizację zadań publicznych. O harmonogramie i tematyce całego cyklu spotkań przedstawiciele organizacji zostali wcześniej poinformowani.


KZB

 

Konsultacje nad programem współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi cieszą się dużym zainteresowaniem bełchatowianKonsultacje nad programem współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi cieszą się dużym zainteresowaniem bełchatowian

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020