Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Na warsztaty mozna się zapisać pod adresem e-mail: invest@belchatow.plWarsztaty odbędą się w najbliższy weekend 23 i 24 listopada

 

Zwolniły się trzy miejsca na bezpłatne warsztaty z tworzenia start-upów. Podczas szkolenia będzie okazja, aby dowiedzieć się jak zrealizować pomysł na biznes, czym są pitching, plan marketingowy czy narzędzia e-commerce. Warsztaty zaplanowane są najbliższy weekend, a poprowadzą je specjaliści.

 

 

Szkolenie z zakresu tworzenia start-upów – tego w bełchatowskim urzędzie miasta jeszcze nie było. - RE:START UP to nowy projekt, który kierujemy do kreatywnych ludzi w różnym wieku. Mogą to być osoby uczące się - powyżej 15 roku życia, bezrobotne, pracujące, w tym prowadzące działalność gospodarczą – mówi Jakub Berłowski, zastępca dyrektora Wydziału Rozwoju Miasta. - Chcemy w ten sposób zachęcić mieszkańców, by realizowali swoje pomysły, by przekuwali je w dochodowy biznes, a formuła start-upu jest do tego właśnie stworzona – dodaje Berłowski.

 

 Warsztaty są nieodpłatne i właśnie zwolniły się 3 miejsca. Osoby, które chciałby skorzystać ze szkolenia mogą się zapisać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji uzyskacie pod nr tel. 44 733 51 45, na stronie invest.belchatow.pl lub bezpośrednio w Wydziale Rozwoju Miasta w bełchatowskim magistracie przy ul. Kościuszki 1 (pokój 304). 

 

Program zajęć z biznesu jest napięty. Uczestnicy pracować będą przez dwa dni - 23 i 24 listopada od godz. 9 do 17. Zajęcia odbywać się w sali warsztatowej MCK Gigantów Mocy, poprowadzą je specjaliści: Julia Skrzypkowska - trener, moderator design thinking oraz autor projektów rozwojowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz Grzegorz Kierner - dyrektor Centrum Współpracy z Gospodarką, Innowacji i Transferu Technologii na Politechnice Łódzkiej. Certyfikowany trener i coach, doradca biznesu. Cześć warsztatów poprowadzą również przedstawiciele Bełchatowsko-Kleszczowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, który od ponad 15 lat pozyskuje dotacje, wspiera rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności w regionie. Współpracuje z sektorem MŚP, dużymi przedsiębiorstwami, instytucjami samorządowymi oraz ze środowiskiem naukowym.

 

Czym różni się start-up od zwykłej firmy, jakie są jego zalety, jak szukać oryginalnych pomysłów stojących u podstaw takiej działalności – te kwestie na pewno zostaną dokładnie omówione podczas dwudniowych warsztatów. Spotkanie to nie będzie jednak wyłącznie teoretyzowaniem. Uczestnicy będą mieli szansę zaprezentować swój pomysł na biznes. Pod okiem specjalistów od początku do końca dopracują koncepcje własnych produktów lub usług. Przydatne w tym im będą m.in. wiedza o nowoczesnych modelach biznesowych czy narzędziach e-commerce, stosowanych przy sprzedaży za pośrednictwem internetu. Poruszane też będą kwestie planów marketingowych i finansowych, wizerunku start-upu w mediach i na portalach społecznościowych, hierarchii i podziału ról w zespole.

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl