joombig banner rotation images

Menu

Dla seniorów zaśpiewała gwiazda muzyki rozrywkowej Teresa WernerDla seniorów zaśpiewała gwiazda muzyki rozrywkowej Teresa Werner

 

Bełchatowscy seniorzy wspólnie obchodzili swoje święto. Środa, 20 listopada, upłynęła im na spotkaniach w klubach i wspólnej zabawie. Z tej okazji miasto i powiat przygotowały wspólną niespodziankę – koncert Teresy Werner. Sala teatralno-widowiskowa w PGE Gigantach Mocy wypełniona była po brzegi.

 

W listopadzie obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora. Świętowali go również bełchatowianie. Z tej okazji w środę, 20 listopada, w Cafe Senior Raj odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli też zaproszeni goście. Były rozmowy przy kawie, życzenia i wspólne plany. To jednak jeszcze nie wszystko.


Prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska i starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr wspólnie przygotowały dla mieszkańców miasta i powiatu muzyczną ucztę – koncert Teresy Werner.


Gwiazda wystąpiła w Bełchatowie w środę, 20 listopada w MCK PGE Gigantach Mocy. Wstęp na koncert był bezpłatny. Zainteresowanie wydarzeniem było ogromne. W sali teatralno-widowiskowej wszystkie miejsca były zajęte.


Teresa Werner to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zanim rozpoczęła karierę solową, przez ponad 40 lat występowała z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Dziś ma na swoim koncie trzy solowe albumy, wiele znanych przebojów, m.in. „Miłość jest piękna”, „Wiem na pewno”, „Kocham swoje morze” oraz kilkanaście znaczących nagród.

 

 


AD-A

 

Z okazji swojego święta seniorzy spotkali sie w Cafe Senior RajZ okazji swojego święta seniorzy spotkali sie w Cafe Senior Raj

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020