Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 

Podczas corocznego Jarmarku Świątecznego będzie można kupić m.in. bożonarodzeniowe ozdoby i smakołyki Podczas corocznego Jarmarku Świątecznego będzie można kupić m.in. bożonarodzeniowe ozdoby i smakołyki


Artyści, rękodzielnicy, a także przedsiębiorcy będą mieli okazję, by pokazać swoje produkty. Miasto wciąż czeka na zgłoszenia do corocznego Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w weekend 14 i 15 grudnia. Zapisy trwają do 4 grudnia.

 


W grudniu na placu Narutowicza odbędzie się doroczny Jarmark Świąteczny. Przez dwa dni, dokładnie 14 i 15 grudnia, mieszkańcy będą mieć okazję, aby zaopatrzyć się w oryginalne prezenty, ozdoby, a także bożonarodzeniowe drzewka i smakołyki - nie tylko regionalne.


Jaki dokładnie asortyment znajdzie się na stoiskach? – Zależy nam, aby był on różnorodny i oryginalny, dlatego już teraz poszukujemy chętnych do wystawienia swoich produktów. Do zagospodarowania jest pięćdziesiąt pięć stoisk i kilka namiotów – mówi Karolina Oleksiewicz-Hoffer, dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Bełchatowa.


Na Jarmark Świąteczny zgłaszać się mogą się rękodzielnicy, artyści ludowi, przedsiębiorcy, ale też różnorodne placówki i organizacje pozarządowe. W swoim asortymencie powinni mieć, m.in. ozdoby świąteczne, choinki, wyroby ceramiczne, rękodzieło, a także biżuterię, wyroby z drewna czy artykuły spożywcze.


Zapisy potrwają jeszcze do 4 grudnia. W tym czasie trzeba dostarczyć do urzędu wypełniony formularz zgłoszeniowy – wraz z regulaminem można go pobrać z załącznika poniżej. Osoby, które obejmuje opłata, muszą także pamiętać, aby uiścić ją w terminie.


Dodatkowe szczegóły można znaleźć w regulaminie, udzielają ich także pracownicy Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Bełchatowa, nr tel. 44 733 51 63.


AD-A

 

W tym roku jarmark odbędzie się w weekend 14-15 grudniaW tym roku jarmark odbędzie się w weekend 14-15 grudnia

 

W tym roku dla wystawców - artystów, rękodzielników, przedsiebiorców - przygotowano blisko 60 miejscW tym roku dla wystawców - artystów, rękodzielników, przedsiebiorców - miasto przygotowało blisko 60 miejsc

Załączniki:
Download this file (Formularz_jarmark 2019 25.10.2019-1.doc)Formularz_jarmark 2019 25.10.2019-1.doc[ ]62 kB
Download this file (Regulamin.doc)Regulamin.doc[ ]67 kB

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl