Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 

Na nominacje do tytulu Wolontariusza i Dobrodzieja Roku miasto czeka do 16 grudniaNa nominacje do tytułu Wolontariusza i Dobrodzieja Roku miasto czeka do 16 grudnia

 

Znasz wyróżniającego się społecznika? A może fundację bądź firmę, które warto nagrodzić za działalność charytatywną? Zgłoś ich do konkursu Wolontariusz Roku oraz Dobrodziej Roku. Na nominacje miasto czeka do 16 grudnia.

 

Każdego roku miasto nagradza tych, którzy bezinteresownie działają na rzecz potrzebujących. Tytuł Wolontariusza Roku zostanie przyznany już po raz dwunasty, a Dobrodzieja po raz siedemnasty.

 

– To z naszej strony podziękowanie, a także docenienie tych, którzy z dobroci serca wspierają innych – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska. – Takie działania trzeba doceniać, wyróżniać i nagradzać. Szczególnie teraz, kiedy wśród nas jest coraz mniej osób, darczyńców i firm pomagających potrzebującym – dodaje prezydent Czechowska.

 

Do Wolontariusza Roku można nominować pojedyncze osoby, ale też zorganizowane grupy działające na terenie naszego miasta. Po raz pierwszy nagroda zostanie przyznana w dwóch kategoriach. Tradycyjnie będzie nią Wolontariusz Roku (dedykowana dla osób pełnoletnich), nowością jest zaś  Wolontariusz Junior, w której wyróżnieni zostaną działacze do 18 roku życia. Swoich kandydatów nominować mogą organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje oraz instytucje, szkoły i osoby prywatne. Aby zgłosić swojego wolontariusza, trzeba wypełnić specjalny formularz, który dostępny jest TUTAJ oraz w załączniku poniżej.

 

O tytuł Dobrodziej Roku ubiegać się mogą firmy oraz fundacje korporacyjne, tj. utworzone przez przedsiębiorstwa. A zgłaszać je mogą organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne oraz spółki i osoby prawne. I w tym przypadku, aby nominować daną jednostkę trzeba wypełnić formularz – zamieszczony jest on TUTAJ oraz poniżej w załączniku.

 

Zgłoszenia, zarówno do Wolontariusza, jak i Dobrodzieja, można przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Bełchatowa (ul. Kościuszki 1, pokój 410). Na nominacje miasto czeka do poniedziałku, 16 grudnia.

 

 

ADA

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl