joombig banner rotation images

Menu

Od 2017 roku w nowe okna wyposażyliśmy prawie 230 lokali komunalnych Od 2017 roku w nowe okna miasto wyposażyło prawie 230 lokali komunalnych

 

Dobiega końca wymiana stolarki okiennej w kolejnych mieszkaniach komunalnych. W ostatnich czterech latach miasto wymieniło prawie 3 tys. okien.

 

Nową stolarkę okienną zyska w sumie 18 lokali, w tym jedna z klatek schodowych. W miejsce zużytych, jeszcze drewnianych wstawiane są plastikowe okna dwuszybowe, pięciokomorowe, spełniające obowiązujące normy. Oprócz samej wymiany okien roboty obejmują również demontaż starej stolarki, obróbkę ościeży oraz montaż wewnętrznych parapetów. Większość prac jest już na ukończeniu.

Koszt robót to prawie 60 tys. zł. Wszystko finansuje miasto, co za tym idzie lokatorzy nie poniosą żadnych kosztów.

To już kolejna w ostatnim czasie wymiana stolarki okiennej w budynkach komunalnych. – Od 2017 roku w nowe okna wyposażyliśmy prawie 230 lokali, co kosztowało w sumie ponad 700 tys. zł. W ciągu czterech ostatnich lat wymieniliśmy prawie 3 tys. okien. Wszystko w trosce o poprawę komfortu mieszkańców – powiedziała prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 

ADA

 

W lokalach zamontowane są nowoczesne, dwuszybowe okna PCVWIększośc prac związanych z wymiana okien jest już na finiszu

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020